X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سایت آگهی رایگان و تبلیغات و نیازمندی کرج و استان البرز

چهارشنبه 16 تیر 1395 ساعت 10:04

سایت آگهی رایگان و تبلیغات و نیازمندی کرج و استان البرز در این بخش معرفی می گردد.

اگر قصد درج آگهی رایگان در سایت پربازدید کرج را دارید ...

اگر می خواهید در زمینه املاک و اپارتمان در کرج تبلیغات اینترنتی رایگان درج کنید و خانه یا اپارتمان خودتان و یا هر گونه ملک دیگری را در کرج به فروش برسانید ....
اگر در کرج در زمینه خرید و فروش اتومبیل و خودرو فعالیت دارید و یا قصد دارید خودروی خودتان را بفروشید و یا در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو فعالیت دارید .... بر روی لینک زیر کلیک کنید.

درج آگهی رایگان
اگر در کرج و استان البرز برای جذب نیرو و استخدام نیرو، استخدام مدرس، استخدام معلم کنکور، ابتدایی، دانشگاهی، آموزش فنی و حرفه ای و ... قصد ثبت تبلیغات رایگان دارید ...
اگر در زمینه ارائه انواع خدمات، چاپ و تبلیغات ، خدمات ساختمانی و نظافتی، پرستاری کودک و سالمند و ... در کرج فعالیت دارید ....

در صورتیکه در زمینه خرید و فروش ویلا، باغ ویلا، ثبت شرکت و رتبه بندی، تعمیرات خودرو و انواع لوازم، صنعت و صنعت برق، تجهیزات و خدمات پزشکی و ... قصد ثبت آگهی اینترنتی دارید ....

اگر ساکن کرج هستید و برای رونق کسب و کارتان و یا فروش انواع لوازم نو و دست دوم و یا برای فروش ملک و خودرو قصد دارید از تبلیغات و اگهی رایگان اینترنتی استفاده کنید، به سایت پربازدید سودایران مراجعه نمائید.
سایت سودایران یکی از پربازدیدترین سایتهای درج اگهی اینترنتی ایران است. درج اگهی و تبلیغ در این سایت راحت بوده و کاملا رایگان می باشد. اگر می خواهید در کرج تعداد مشتریان و درآمدتان را بیشتر کنید، کافی است روزانه 15 دقیقه وقت بذارید و محصولات و خمات خودتان را در سودایران معرفی کنید.
برای درج تبلیغات در سودایران در صفحه اصلی این سایت بر روی عبارت "درج آگهی رایگان" که در بالای صفحه اصلی سایت مزبور نشان داده شده است کلیک کنید. سپس ثبت نام کرده و وارد کنترل پنل شوید. با ورورد به کنترل پنل می توانید آگهی خودتان را ثبت نمائید. برای درج تبلیغات در سودایران بر روی عبارت ثبت تبلیغات رایگان کلیک کنید.
اگر در کرج قصد فروش خودروی خودتان را دارید و یا آپارتمان و ملکی برای فروش دارید می توانید تبلیغ خودتان را در سودایران درج نمائید. اگر در زمینه تدریس و آموزش فعال هستید و یا محصولات و کتابهای کنکور به فروش می رسانید ... اگر در زمینه صنعت، مواد شیمیایی، ماشین آلات، نصب و تعمیر، برق صنعتی، ابزارآلات صنعتی و ... مشغول هستید هم می توانید آگهی خودتان را در سودایران درج کنید.

اگر در جستجوی وبسایت نیازمندی و آگهی رایگان تهران و کرج هستید ...
اگر با درج تبلیغ در سایت نیازمندی پربازدید قصد دارید کارتان را رونق ببخشید ...
اگر حضور در سایت آگهی و تبلیغات معتبر و پربازدید برای افزایش تعداد مشتریانتان برایتان مهم است ....
اگر می خواهید کالایی را به فروش برسانید و یا خدماتی ارائه دهید و در این زمینه قصد ثبت تبلیغ اینترنتی دارید ....
اگر در تهران و کرج در زمینه خاصی فعالیت دارید و می خواهید خدمات و فعالیت خودتان را از طریق ثبت آگهی در اینترنت گسترش دهید ...
اگر خودرو، ملک و یا هر گونه وسایل نو و دست دومی برای فروش دارید ....

در هر صورت، برای ثبت آگهی رایگان به سایت پربازدید سودایران مراجعه کنید.

سایت سودایران:
- تا سال 95 بیش از 60000 آگهی درج شده دارد. تعداد آگهی های ثبت شده در سایت سودایران روز به روزدر حال افزایش است. تا تیر 95 تعداد آگهی های ثبت شده در این وب سایت از 65000 آگهی هم بیشتر شده است.
- روزانه بیش از 10000 بازدید دارد. بازدید این سایت به نسبت ماههای اخیر افزایش قابل توجهی داشته و آگهی و تبلیغ شما در تمامی زمینه ها را در معرض دید هزاران بازدید کننده در کل ایران قرار می دهد.
ثبت اگهی در اینترنت موثر و مفید است. به لحاظ هزینه ثبت تبلیغات در اینترنت به نسبت ثبت آگهی در مجله و روزنامه و همچنین تبلیغات تراکتی بسیار ارزانتر تمام می شود. در سایت سودایران ثبت آگهی کاملا رایگان است.

برای ثبت آگهی رایگان در سایت سودایران بر روی لینک زیر کلیک کنید.


درج آگهی رایگانیکی از بهترین راهکارها برای بازاریابی، فروش کالا و خدمات، فروش انواع لوازم نو و دست دوم، رونق کسب و کار و ... ثبت تبلیغات رایگان در اینترنت است. دلایل زیر نشان می دهد که چرا ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت به نسبت انواع راهکارهای دیگر مفیدتر و موثرتر است.
1- تبلیغات در اینترنت گسترده است. به عنوان مثال، اگر شما ساکن تهران هستید، با ثبت تبلیغات در اینترنت کالا و خدمات خودتان را در کل کشور می توانید معرفی کنید. گستردگی تبلیغات اینترنتی را هیچ نوع تبلیغات دیگری ندارد. مثلا فرض کنید که در روزنامه آگهی بدهید و یا تراکت پخش کنید. واضح است که با این نوع تبلیغات فقط می توانید یک منطقه یا در نهایت یک شهر را پوشش دهید.
2- تبلیغات در اینترنت ارزان است. ثبت آگهی و تبلیغات در اینترنت در بسیاری از سایتهای ثبت آگهی رایگان مانند سایت سودایران www.soodiran.com رایگان است. حتی اگر بخواهید اگهی خودتان را به صورت ویژه ثبت نمائید، باز هم هزینه ای که برای تبلیغات اینترنتی پرداخت می کنید، در مقایسه با هزینه تبلیغات در زونامه ها و مجلات و در مقایسه با هزینه چاپ و پخش تراکت بسیار ناچیز است.
3- تبلیغات در اینترنت 24 ساعته است. تراکت های شما یک روز بر روی دیوار می ماند. تازه اگر شانس بیارید مامور شهرداری 15 دقیقه پس از چسباندن تراکت آنها را از دیوار نکند. تبلیغات روزنامه هم فقط همان روز یا در نهایت تا فردای روزی که آگهی چاپ شده است، اعتبار دارد. ولی، تبلیغات اینترنتی 24 ساعته است. روز و شب برای شما مشتری جذب می کند. در ضمن، هر چه از عمر آگهی بگذرد، نه تنها قدیمی نمی شود، بلکه از نظر گوگل اعتبارش بالاتر می رود. تبلیغات در اینترنت بی نظیر است.
برای ثبت تبلیغات موثر و پربازده در اینترنت در مرحله اول باید آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید درج نمائید. با درج تبلیغات در یک سایت پربازدید آگهی شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار خواهد گرفت.
یکی از معتبرترین و پربازدیدترین سایتهای آگهی رایگان اینترنتی سایت سودایران است. سایت سودایران در روزهای عادی هفته بیش از 10000 بازدید کننده دارد. با درج آگهی در سودایران، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. درج تبلیغات در سایت سودایران موثر و مفید و پربازده است. سایت سودایران تا سال 95 بیش از 60000 آگهی ثبت شده دارد. شما نیز آگهی خودتان را در سودایران درج نموده و کسب و کارتان را رونق ببخشید و کالا و خدمات خودتان را به فروش برسانید.
یکی از موارد بسیار مهمی که برای ثبت تبلیغات موثر و پربازده در اینترنت باید در نظر بگیرید عنوان آگهی و تبلیغ شماست. اولا بیش از 90 درصد از افراد فقط عنوان آگهی شما را می بینند. اگر عنوان آگهی خودتان را خوب نوشته باشید بر روی آگهی شما کلیک کرده و از بین صدها آگهی مشابه آگهی شما، بر روی تبلیغ شما کلیک خواهند کرد. ثانیا اگر عنوان شرکت خودتان را یا محصول خودتان را در عنوان آگهی ارائه کرده باشید، کسانی که عنوان آگهی شما را می بینند می دانند که درباره چیست و احتمال جذب مشتری شما بیشتر خواهد شد.
در این بخش در رابطه با اینکه کجا تبلیغ کنیم توضیحاتی ارائه شده و یک سایت تبلیغاتی موفق هم معرفی خواهد شد.
یکی از بهترین وب سایتهایی که برای تبلیغات اینترنتی و درج آگهی رایگان می توانید از آن استفاده کنید سایت سودایران است.
سایت سودایران یکی از برترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است و به فروش کالا و خدمات و رونق کسب و کار شما کمک بسیاری خواهد کرد.
در سایت سودایران امکانات متنوعی برای ثبت آگهی و تبلیغ ارائه شده است. به عنوان مثال:
- برای هر آگهی (حتی آگهی های رایگان) می توانید 10 عکس ثبت نمائید.
- تمامی شهرهای ایران پوشش داده شده است (حین درج آگهی می توانید شهر و استان را انتخاب کنید).
- تعداد آگهی های و تبلیغاتی که می توانید درج نمائید نامحدود است.
-در صورت تمایل با پرداخت هزینه ناچیز می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید.

اگر می خواهید تبلیغات موفقی داشته باشید موارد زیر را در نظر بگیرید:
1- آگهی خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید مانند سودایران ثبت نمائید. سایت سودایران بازدید بالایی دارد و تا سال 95 حدود 60000 آگهی ثبت شده دارد. درج آگهی در سودایران پربازده و مفید است.
2- عنوان مناسبی برای آگهی خودتان انتخاب کنید که جذاب و گیرا باشد. در عنوان آگهی مهمترین مزیت و ویژگی برتر کالا و خدمات خودتان را بیان کنید تا بر روی آگهی شما کلیک شود.
3- متن آگهی خودتان را کامل و متقاعد کننده بنویسید. تجربه نشان داده است که آگهی های بلند بازدهی بیشتری دارند. از نظر گوگل هم متن های زیر 250 کلمه اسپم به حساب می آید.
4- عکس و تصویر مناسبی برای تبلیغ خودتان انتخاب نمائید. یک تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند. تصاویر را با دقت و کاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب کنید. 


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.