X
تبلیغات
زولا

ثبت تبلیغات رایگان در سایتهای معتبر آگهی اینترنتی کرج و البرز

شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 11:01
اگر قصد ثبت تبلیغات رایگان در سایتهای معتبر آگهی اینترنتی کرج و البرز را دارید ادامه این مطلب را بخوانید. برای ثبت تبلیغات در اینترنت در کرج و البرز سایتهای زیر پیشنهاد می شود.
1- سایت سودایران: سودایران یکی از برترین سایتهای اگهی اینترنتی تهران و کل ایران است. سودایران بازدید بالایی دارد و تبلیغات شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد. سایت سودایران از نظر گوگل هم بهینه است.  برای درج آگهی در سودایران بر روی عبارت ثبت آگهی اینترنتی رایگان کلیک کنید.
- بازدید بالایی دارد. بازدید این وب سایت در روزهای عادی هفته بیش از 10000 بازدید در روز است. سودایران یکی از پربازدیدترین سایتهای آگهی اینترنتی ایران است و به بهترین شکل متقاضیان آگهی شما را به سمت آن میل می دهد. با درج تبلیغ در سودایران، آگهی و تبلیغ شما در معرض دید هزاران بازدیدکننده از کل ایران قرار خواهد گرفت.
- از نظر گوگل بهینه است. به این معنی که اگهی و تبلیغ درج شده شما در سایت سودایران به سرعت توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج آن ارائه می گردد. البته بارها و بارها گفته ایم که برای ثبت تبلیغ موثر، از کپی کاری پرهیز کنید. کپی کردن آگهی های خودتان از یک سایت به سایت دیگر فایده ای ندارد. گوگل متن های کپی شده را تشخیص داده و برای آنها ارزشی قائل نیست.
- امکانات متنوعی را ارائه داده است. به عنوان مثال برای هر آگهی ، حتی آگهی های رایگان، می توانید 10 عکس ثبت کنید. تعدادی آگهی هایی که می توانید درج نمائید نامحدود است و تمامی شهرهای ایران در سودایران صفحه مستقلی برای خودشان دارند. با درج تبلیغ در سودایران تاثیر مثبت آگهی اینترنتی را خواهید دید.
- تا سال 95 حدود 60000 آگهی ثبت شده دارد. همانطور که گفته شد در سایت سودایران هزاران آگهی ثبت شده است. شما نیز تبلیغ خودتان را در این سایت درج نمائید و فروشتان را بیشتر کنید.

2- ایران مدرس: اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی در کرج فعالیت داشته باشید فرصت درج تبلیغ در ایران مدرس را از دست ندهید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بر روی عبارت سایت تدریس خصوصی کلیک کنید. سایت ایران مدرس تا تیر 95 حدود 13500 مدرس ثبت نامی دارد. هیچ سایت تدریس دیگری در ایران این تعداد مدرس را ندارد. با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس به جمع مدرسین بزرگترین سایت تدریس ایران خواهید پیوست.

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بازدید روزانه آن به 25000 بازدید در روز هم می رسد. بنابراین، با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. در ضمن، ایران مدرس بهترین رتبه الکسا را در بین سایتهای تدریس دارد.

iranmodares

3- سایت ایستگاه برق: اگر در زمینه برق صنعتی در کرج، استان البرز و یا هر جای دیگر ایران فعالیت دارید بهترین سایت برای درج تبلیغات شما ایستگاه برق است.
در هر صورت تبلیغ خودتان را در ایستگاه برق ثبت نمائید. برای ثبت تبلیغات در ایستگاه برق بر روی عبارت تبلیغ برق صنعتی کلیک کنید. سایت (ایستگاه برق) بهترین گزینه برای درج آگهی و تبلیغات شما در زمینه برق صنعتی و صنایع برق است.
در سایت ایستگاه برق چون به صورت اختصاصی به تبلیغات صنعت برق پرداخته شده است، آگهی شما در بین هزاران آگهی و تبلیغ با موضوعات مختلف گم نخواهد شد.
هر جای ایران که ساکن هستید (تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز، سنندج و ... ) فرصت درج آگهی در ایستگاه برق را از دست ندهید.

4- ایران کنکور: اگر در زمینه اموزش و تدریس کنکور و یا فروش محصولات کنکوری و ... در کرج و استان البرز فعالیت دارید آگهی خودتان را در ایران کنکور درج کنید.
در هر صورت برای ثبت تبلیغات در ایران کنکور بر روی عبارت سایت آگهی کنکور کلیک کنید. سایت ایران کنکور به صورت اختصاصی در زمینه تبلیغات رایگان کنکور فعالیت دارد. البته در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید. در این وب سایت چون فقط آگهی های مرتبط با کنکور درج می گردد، ثبت تبلیغ در آن بازدهی بالایی دارد.
در سایت ایران کنکور مقالات آموزشی و تست کنکور و جزوه کنکور و .... نیز ارائه شده و در کنار آنها تبلیغات شما هم نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب بازدهی آگهی های کنکوری شما باز هم بالاتر خواهد رفت.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.