سایت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس و تدریس خصوصی کرج

یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 08:26

اگر در جستجوی سایت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس و تدریس خصوصی کرج هستید ....

اگر در کرج در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی فیزیک و .... و یا تدریس خصوصی دروس مهندسی برق، مهندسی مکانیک، صنایع، عمران و .... فعالیت دارید و با ثبت آگهی رایگان قصد دارید شاگرد جذب کرده و از تدریس درآمد کسب نمائید ....

اگر می خواهید در کرج و استان البرز با درج تبلیغات رایگان اینترنتی در زمینه تدریس خصوصی در کارتان تحولی ایجاد کنید و درآمدتان را بیشتر کنید ....

اگر در کرج و استان البرز آموزشگاه تدریس خصوصی دارید ....

اگر می خواهید درآمدتان را در زمینه تدریس در کرج افزایش دهید ....

در هر صورت ....

به بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (ایران مدرس) مراجعه کنید و آگهی خودتان را ثبت کنید.

سایت ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارد. به عنوان مثال، اگر همین الان عبارتهایی مثل تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیست شناسی، تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ... را در گوگل جستجو کنید، در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در اولین یا یکی از اولین جایگاهها سایت ایران مدرس را خواهید دید. به این ترتیب اگر دانشجو یا دانش آموزی از طریق گوگل در جستجوی مدرس خصوصی مد نظرش باشد، و شما در سایت ایران مدرس آگهی ثبت کرده باشید، متقاضیان تدریس به راحتی به سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید.سایت ایران مدرس:

-پربازدیدترین سایت تدریس ایران است --- بیش از 20000 بازدید روزانه در ایام امتحانات

- بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس و تدریس خصوصی را دارد --- بیش از 12800 مدرس ثبت نامی تا سال 95

- معتبرترین سایت تدریس ایران است --- مدرسینی که در ایران مدرس تبیلیغ ثبت نموده اند آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید کرده اند.

- پر محتواترین سایت تدریس ایران است --- در ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ارائه شده است.


موارد بالا را خودتان تحقیق کنید. ایران مدرس بهترین سایت درج آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل، تدریس نیمه خصوصی و تدریس گروهی است.


برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بر روی عبارت ثبت آگهی تدریس کلیک کنید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.